Monkey 47 Barrel Cut Gin 47% 0,5L (kartón)

63,95 

Katalógové číslo: 4260218310247 Kategória:

Popis

Sudy z moruše, ktoré sa používajú, sú vyrobené výhradne ručne tradičným debnárom, ktorý sa dobre vyzná v zložitom postupe, ktorý si výroba sudov vyžaduje. Na uskladnenie Monkey 47 Barrel Cut sa používajú iba nové 110-litrové sudy. Pred naplnením sú tieto sudy zvnútra ľahko „opečené“, čo dodáva jedičné vône.

Po niekoľkých rokoch senzorického výskumu a experimentov so všetkými druhmi dreva pri hľadaní dokonalého „spoločníka“ pre tento gin nás táto cesta priviedla priamo do juhozápadného Nemecka, kde sa ešte stále ručne vyrábajú drevené sudy na dozrievanie a rafináciu destilátov.

Monkey 47 Barrel Cut je suchý gin s jemnými ovocnými tónmi a jemnou, elegantnou sladkosťou, ktoré sa kombinujú a poskytujú zážitok, ktorý je mimoriadne „hustý“ a jedinečne komplexný.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monkey 47 Barrel Cut Gin 47% 0,5L (kartón)

Cena za Monkey 47 Barrel Cut Gin 47% 0,5L (kartón) je 63.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monkey 47 Barrel Cut Gin 47% 0,5L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monkey 47 Barrel Cut Gin 47% 0,5L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260218310247.

Produkt Monkey 47 Barrel Cut Gin 47% 0,5L (kartón) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Diplomatico SELECCION DE FAMILIA + 2 poháre 43% 0,7L (darčekové balenie 2 poháre), Santiago de Cuba 25YO Extra Anejo 40% 0,7L (kartón), Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)