Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi)

91,00 

Katalógové číslo: 4603928004417 Kategória: ,

Popis

Táto vodka sa stala symbolom športových úspechov ruského Beluga Polo Teamu – ostrieľaného víťaza medzinárodných súťaží v póle. Obdobie odpočinku tejto vodky trvá celé dva mesiace. Rovnako ako význam slova Allure, je táto Beluga šarmantná, vynikajúca, elegantná a jemná. Má priamu súvislosť s týmto aristokratickým kráľovským športom. Jej vynikajúci vzhľad využíva pravú hnedú kožu v kombinácii s jemným zlatým razením. Každý detail tohto dizajnu zdôrazňuje noblesu vodky Beluga Allure. Samotná fľaša je drahý a štýlový kúsok vyžívajúci sa v atmosfére luxusu a bohatstva.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi)

Cena za Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi) je 91 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603928004417.

Produkt Beluga Allure 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Imperial Collection Faberge Pearl & Ruby 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi), Zlatogor Samopal 40% 0,5L (darčekové balenie samopal)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7L (kožená tuba), Beluga Noble 40% 0,7l (darčekové balenie s pohárom), Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba), Finlandia Coconut 37,5% 1l (holá fľaša)