Silent Pool Gin 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

61,10 

Katalógové číslo: 5060411480315 Kategória:

Popis

Všetkých 24 rastlinných látok spolupracuje v súzvuku a poskytuje romantickú, komplexnú chuť. Vo vôni a chuti sa prelínajú svieže kvetinové a objasňujúce citrusové tóny ktoré sú uzemnené korenistými tónmi kasiovej kôry a ,,cubebu‘‘ (tonky). Jemné a bohaté tóny borievky sa miešaú s kvetinovými vrstvami levandule a harmančeka. Hladký záver je dosiahnutý pomocou miestneho medu. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Silent Pool Gin 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Silent Pool Gin 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 61.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Silent Pool Gin 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Silent Pool Gin 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060411480315.

Produkt Silent Pool Gin 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Albert de Montaubert CLUB 40% 0.7L (tuba), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Old Pulteney 18YO 46% 0,7L (kartón)