Jack Daniel´s APPLE 35% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre)

29,75 

Katalógové číslo: 8595682605138 Kategória:

Popis

Likér s nezameniteľnou chuťou zeleného jablka a obohacujúcim záverom. ,,Master Blender“ Jeff Arnett túto chuť opísal ako ,,keď si čerstvo odtrhnuté zelené jablko hodíte do pohára s Jackom“. Je zjemnená filtráciou cez drevené uhlie a starená v nových sudoch z amerického duba. Potom sa whisky mieša s prírodným, sviežim likérom zo zeleného jablka. Vyladenie chuti jablkového Jacka trvalo roky, ale výsledok je komplexná whisky s vynikajúcou chuťou čerstvých jabĺk, teplého karamelu a klasického korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s APPLE 35% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre)

Cena za Jack Daniel´s APPLE 35% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre) je 29.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s APPLE 35% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s APPLE 35% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595682605138.

Produkt Jack Daniel´s APPLE 35% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Glenfiddich 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre), Sérum Puente Centenario Vintage 2005 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Kavalan Solist Amontillado 56,3% 0,7l (darčekové balenie kazeta)