Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

29,05 

Katalógové číslo: 6091313665714 Kategória:
Výrobca: Litchquor Ltd

Popis

Prémiový tmavý rum z Maurícia, miešaný len z tých najlepších rumov. Zreje v sudoch po sherry, čím získava svoju nenapodobiteľnú chuť a arómu.Je to silný a zároveň jemný rum. Sú v ňom pomerne ľahko identifikovateľné tóny mandlí a maraschino čerešní. Melasa, čokoláda, orechy a vanilka sú typickými dochuťami rumu Mauritius Sherry Spiced. Záver rumu je stredne dlhý. Ideálny na popíjanie, alebo ako súčasť koktejlov.V roku 2017 získal striebornú medailu v súťaži International Wine and Spirit Competition.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) je 29.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091313665714.

Produkt Mauritius Club Sherry Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie sova na podstavci), Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie žeriav), Detesk Slivka 40% 0,5l (darčekové balenie ťahač s cisternou), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie fľaša s číslom 60)