Campari Bitter 25% 1l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 1786eb837a43 Kategórie:
Výrobca: Campari

Popis

Nadčasová klasika. Nezameniteľný žiarivo červený taliansky bitter. Jeho žiarivá farba a jedinečná horká chuť sú srdcom každého Negroni a dušou niekoľkých koktejlov. Stimuluje zmysly podmanivým vizuálnym a chuťovým zážitkom. Campari je celosvetovou ikonou milánskeho štýlu a dokonalosti – ikona zrodená z vášne.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Campari Bitter 25% 1l (holá fľaša)

Cena za Campari Bitter 25% 1l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Campari Bitter 25% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Campari Bitter 25% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 1786eb837a43.

Produkt Campari Bitter 25% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Rumbullion XO 15YO 46,2% 0,5l (holá fľaša), Godet Antarctica 40% 0,5L (darčekové balenie s 1 pohárom), Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie črievička dámska), Borovička Koniferum 37,5% 1l (holá fľaša)