Bumbu – The Original 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Katalógové číslo: 813497004471 Kategória:

Popis

n Vlajková loď značky Bumbu – autentická karibská legenda namiešaná z jemného barbadoského rumu a ručne vyberaných korenín, ktoré evokujú bohatú a pestrú históriu ostrovov ,,West Indies“. Bumbu The Original každým dúškom odhaľuje svoje dedičstvo a remeselnú zručnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bumbu – The Original 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Bumbu – The Original 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bumbu – The Original 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bumbu – The Original 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 813497004471.

Produkt Bumbu – The Original 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Legendario Elixir de Cuba 34% 0,7l (holá fľaša), Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie traktor s vlečkou), Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša)