The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša)

24,95 

Katalógové číslo: 8009366980515 Kategória:

Popis

„Démon si vybral Panamu ako perfektné miesto na zber jeho vzácneho nektáru.“ Cukrová trstina pestovaná na týchto bohatých sopečných pôdach je starostlivo spracovaná tradičnými metódami. Následne je destilovaná metódou column still a potom zrie v sudoch z amerického duba 3 roky. Výsledkom je originálny ochutený rum s arómami tropického ovocia a korenín.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša) je 24.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366980515.

Produkt The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Tikhari Walnut 40% 0,5L (čistá fľaša), Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie netopier), Naga Pearl Of Jakarta 42,7% 0.7L (tuba)