Beach House White Spice 40% 0,7L (kartón)

30,00 

Katalógové číslo: 8588008021590 Kategória:

Popis

Dominujú tropické tóny liči, grapefruitu, limetky a marakuje.

Má krásnu bielu priehľadnú farbu. Komplexná vôňa prekypuje sviežimi exotickými arómami liči a marakuje. Po prevzdušnení vystupujú arómy čerstvo vylisovanej limetkovej kôry. Chuť je lahodná, svieža a hladká. Oplýva hrejivými tónmi kandizovaného zázvoru a papričiek, ktoré po pár sekundách naštartujú chuťové poháriky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Beach House White Spice 40% 0,7L (kartón)

Cena za Beach House White Spice 40% 0,7L (kartón) je 30 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Beach House White Spice 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Beach House White Spice 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008021590.

Produkt Beach House White Spice 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Tatratea Herbal Tea Digestif 35% 0,7l (holá fľaša), El Jimador Blanco 38% 0,7l (holá fľaša), A.H.Riise Royal Danish Navy Bitter 32% 0.5L (holá fľaša), Rumbullion Navy Strenght 57,0% 0,7l (holá fľaša)