Spišská Borovička 40% 1l (holá fľaša)

13,25 

Katalógové číslo: 8586000672161 Kategória:

Popis

Tradičná a pritom výnimočná Spišská borovička. Jej základ tvorí prírodný borievkový destilát, kvalitný lieh a krištáľovo čistá voda. Spiššská borovička je oveľa viac, než len alkoholický nápoj. V historickom a národnom kontexte má nezastupiteľné miesto práve u nás na Slovensku. Číra tekutina, ktorá postupným lúhovaním plodov alebo vetvičky borievky obyčajnej získava bledožlté sfarbenie, je skutočným slovenským pokladom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Spišská Borovička 40% 1l (holá fľaša)

Cena za Spišská Borovička 40% 1l (holá fľaša) je 13.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Spišská Borovička 40% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Spišská Borovička 40% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586000672161.

Produkt Spišská Borovička 40% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša), Nonino Grappa Merlot 41% 0,7l (kartón), Žufánek Borovička 45% 0,5l (holá fľaša), Marsen Slivovica 52% 0,5L (čistá fľaša)