Mini Chlebovica 50% 0,04l (holá fľaša)

2,80 

Katalógové číslo: 8586017090248 Kategórií:

Popis

Chlebovica je pravý obilný destilát z ražného chleba. Popri nezameniteľnej chuti čerstvo upečeného chleba je tento destilát verejnosťou považovaný za chutnejšiu a jemnejšiu variantu vodky. Pri pečení chleba vznikajú dextríny (chlebová kôrka), ktorá chlebovici dodáva jemný karamelový podtón. Jej výroba má značný ekologický význam v súvislosti s využitím nadvýroby pekárenského chleba.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Chlebovica 50% 0,04l (holá fľaša)

Cena za Mini Chlebovica 50% 0,04l (holá fľaša) je 2.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Chlebovica 50% 0,04l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Chlebovica 50% 0,04l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586017090248.

Produkt Mini Chlebovica 50% 0,04l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Borovička Koniferum 37,5% 0,7l (holá fľaša), Bošácka Slivovica s pečaťou v dreve, GIFT, Shake The Pear Záhradná Zmes, Nonino Cuvée 2018 Grappa Monovitigni 40% 0.7L (kartón)