Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša)

31,65 

Katalógové číslo: 8594053940144 Kategórie: ,

Popis

Slivovica z dubového sudu, ktorá sa často označuje ako zlatá slivovica je určite zlatý klinček každého výrobcu slivovice. Slivovica dostáva označenie zlatá z jedného prostého dôvodu a ten je, že získava zlatú farbu zo zrenia v dubovom, alebo inom sude. Slivovica taktiež zo sudu získava krásnu vanilkovo-drevitú arómu a chuť. Pri výrobe Slivovice Žufánek je použité iba ovocie pochádzajúce zo sadov v CHKO Biele Karpaty spadajúcich do režimu ekologického poľnohospodárstva. Kvôli rozlohe sadov majú celkom 8 odrôd sliviek, ktoré dozrievajú od júla do septembra. Najskoršou odrodou je Čačanská a najneskoršia je Stanley a Anna Späth. Každú odrodu kvasia a destilujú zvlášť, ale v pivnici ich miešajú dohromady a nechajú 8 – 12 mesiacov vyzrieť v nerezových sudoch. Ide o unikátny cuvée, ktorý nemá chuťovú ani aromatickú konkurenciu.

 
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša) je 31.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594053940144.

Produkt Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Goral Hruškovica, GIFT, Calvados Christian Drouin VSOP, GIFT, Jelínek Slivovica Biela Budík 50% 0,7l (holá fľaša), Cassovia Zlatá borovička

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom), R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set), R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta), Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón)