West Cork whiskey bourbon Cask

16,80 

Katalógové číslo: 5391524710656 Kategórií:
Výrobca: WEST CORK

Popis

West Cork whiskey bourbon Cask

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí West Cork whiskey bourbon Cask

Cena za West Cork whiskey bourbon Cask je 16.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o West Cork whiskey bourbon Cask dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. West Cork whiskey bourbon Cask – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391524710656.

Produkt West Cork whiskey bourbon Cask nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón), Jameson 40% 0,7l (holá fľaša), The Irishman Founder´s Reserve 40% 0,7L (kartón), Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša)