Bushmills Black Bush Caviste Edition 43% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

26,15 

Katalógové číslo: 7436946951961 Kategórie: ,

Popis

Jedinečná edícia známej Bushmills Black Bush plnená vo väčšej sile, pre intenzívny zážitok. Zmes, ktorá spája výnimočne vysoký podiel ,,single malt“ sladovej whisky so sladkou ,,small batch“ obilnou whisky. Po zmiešaní dozrieva v sudoch po ,,bourbone“ a ,,sherry Oloroso“. Tento jedinečný recept zaisťuje, že Black Bush má bohaté ovocné tóny a hlboký, intenzívny charakter, vyvážený neuveriteľne jedinečnou jemnosťou. Vo vôni dominujú ovocné arómy ,,sherry“ a sušeného ovocia, so závanom hrozienok. V chuti je jemná a hodvábna, s orieškovým podtónom. Záver je jemný a sladkastý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills Black Bush Caviste Edition 43% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Bushmills Black Bush Caviste Edition 43% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 26.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills Black Bush Caviste Edition 43% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills Black Bush Caviste Edition 43% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7436946951961.

Produkt Bushmills Black Bush Caviste Edition 43% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Auchentoshan 12YO 40% 0,7l (kartón), Wayne Gretzky No.99 Red Cask 40% 1,0L (čistá fľaša), Loch Lomond Single Grain, GIFT, Cosa Nostra 40% 0,7l (tuba)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša), Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta), The Glenlivet 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Laphroaig Select 40% 0,7l (tuba)