Koskenkorva Ginger 21% 0,5L (holá fľaša)

10,20 

Katalógové číslo: 6412700327204 Kategória:

Popis

Koskenkorva Ginger je novinkou v sortimente likérov Koskenkorva. Je to čerstvá kombinácia pravého zázvoru, šťavnatej citrusovej šťavy a vodky Koskenkorva. Má tiež menej cukru ako obvykle likéry.
Má chuť čerstvého a silného zázvoru a šťavnatých citrusových plodov. Osviežujúca dochuť s príjemným pocitom pálenia.
 
Koskenkorva je prémiová fínska vodka vyrobená z tých najlepších prírodných ingrediencií. Na jej výrobu je použitý najsevernejšie pestovaný jačmeň na svete, čistá nefiltrovaná podzemná voda a nepretržitá destilácia, ktoré jej dodávajú jedinečný štýl. Destiluje sa vo fínskej obci Koskenkorva už od roku 1953.
 
Pri výrobe vodky Koskenkorva sa kladie veľký dôraz na udržateľnosť a cirkulárnu ekonómiu, kedy miera recyklácie dosahuje 99,9%. Za všetku prácu v oblasti recyklácie a udržateľnosti dostal liehovar Koskenkorva cenu zelená spoločnosť roka 2018.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Koskenkorva Ginger 21% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Koskenkorva Ginger 21% 0,5L (holá fľaša) je 10.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Koskenkorva Ginger 21% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Koskenkorva Ginger 21% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6412700327204.

Produkt Koskenkorva Ginger 21% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Doorly´s 8YO RUM 40% 0,7L (čistá fľaša), Foursquare Spiced 37.5% 0.7L (holá fľaša), Jules Domet VSOP 36% 0,7L (holá fľaša), A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón)