Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón)

56,10 

Katalógové číslo: 5065000482558 Kategória:
Výrobca: Compass Box

Popis


Ešte v roku 2000 John Glaser veril, že existuje príliš veľa spoločností, ktoré vyrábajú a predávajú škótsku whisky rovnakým spôsobom. Američan, ktorý sa prisťahoval do Veľkej Británie a pracoval pre veľkého liehovarníka, chcel robiť veci inak, aby priniesol radosť zo škótskej whisky viacerým ľuďom.
Založil iný druh spoločnosti škótskej whisky, založený na dávno stratenom modeli miešacieho domu škótskej whisky, ale s perspektívnym prístupom a neutíchajúcou túžbou vytvárať kvalitu. Podnikanie začal pôvodne zo svojej kuchyne, ale dnes, takmer o dve desaťročia neskôr, má Compass Box kanceláriu a Blending Room v Londýne, vlastné zásoby zrejúcich whisky v Škótsku a viac ako tucet zamestnancov.
Veríme, že škótska whisky je s väčším spektrom chutí a štýlu ako ktorýkoľvek iný alkohol jedným z najlepších svetových nápojov. Sme tu, aby sme zaistili jeho ďalší vývoj a prekvapili dnešných náročných nadšencov.

Compass Box – The Story Of The Spaniard

Vydané v malých sériách s číslom šarže uvedeným na zadnej etikete. THE STORY OF THE SPANIARD je našou poctou širokému spektru štýlov Sherry.
Nájdete whisky, ktorá je plná, jemná a luxusná na chuť s príchuťou citrusovej kôry a hrušiek pošírovaných na červenom víne a korení.
Je to whisky ideálna na neskoré večerné popíjanie alebo miešanie do koktailu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón)

Cena za Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón) je 56.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5065000482558.

Produkt Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Hendrick´s Midsummer GIN 43.4% 0.7L (holá fľaša), Borovička Horec 40% 0,7l (holá fľaša), Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón), Jack Daniel´s 40% 3,0L (holá fľaša)