Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7L

Katalógové číslo: 4603019009628 Kategória:

Popis

POŠKODENÁ KRABIČKA (KNIHA)
n
nVyrobená je zo špeciálneho pšeničného destilátu a mäkkej vody z ich vlastnej Itarskej artézskej studne. Po rozmiešaní v medených kadiach sa tieto prvky dokonale zladia a vytvoria bohatú a rafinovanú štruktúru. Vďaka päťnásobnej destilácii a pridaní prírodných zložiek získava špecifickú chuť.

n
nOd roku 2014 získala 9 zlatých medailí na najprestížnejších, nie len ruských, ale i medzinárodných súťažiach a 11cien Grand Prix.
n 
nMá jemnú  a hladkú chuť po obilných zrnách, mede a vanilke s korenistou a jemne sladkastou arómou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7L

Cena za Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7L je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603019009628.

Produkt Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7L nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Dębowa Polska 40% 1,0L, Baileys Salted Caramel LIQUER 17% 0.7 (holá fľaša), Santos Dumont XO PALMIRA 40% 0.7L (holá fľaša), Koskenkorva Ginger 21% 0,5L (holá fľaša)