Togouchi Premium 40% 0,7L (kartón)

40,20 

Katalógové číslo: 4901903064105 Kategória:

Popis

Spojenie nemiešanej whisky s jemnou sladkosťou a nemiešanej whisky s bohatými minerálmi a obilninami. Obilná whisky s rozmanitými vlastnosťami spája dobre vyváženú rašelinovú arómu a sladovú chuť, ktorá má jemnú sladkosť vanilky a čokolády.

Táto whisky svetlozlatej farby má mladistvú vôňu, no jemnú rašelinovú arómu, po ktorej nasleduje sladký med, orechy a kukuričné lupienky. V chuti dominuje ľahkosť a jemnosť – jemný pocit dodáva sladká aróma pripomínajúca obilniny a med. Záver je jemne rašelinový.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Togouchi Premium 40% 0,7L (kartón)

Cena za Togouchi Premium 40% 0,7L (kartón) je 40.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Togouchi Premium 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Togouchi Premium 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4901903064105.

Produkt Togouchi Premium 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Tullamore D.E.W. 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Ichiro’s Malt & Grain „World Blended Whisky“ Limited Edition, GIFT, Aberfeldy 16YO 40% 0,7L (tuba), Aberlour 10YO 40% 0,7l (tuba)