Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

153,45 

Katalógové číslo: 4710085208630 Kategórie: ,

Popis

Dozrieva vo vzácnych sudoch po ,,sherry Oloroso“. Vyrába sa len v špeciálnej edícii najvyššej kvality (Solist) – plní sa do fliaš bez akéhokoľvek riedenia, farbenia alebo filtrácie. Je to prirodzene hladká a bohatá whisky s viacerými vrstvami tónov a komplexným charakterom.

Má krásnu rubínovo-jantárovú farbu. Vo vôni najprv cítiť lahodné tóny sušeného ovocia, orieškov a korenia – neskôr doznievajúce ako arómy marcipánu a vanilky. Chuť je čistá, komplexná a príjemne olejovitá. Cítiť v nej opäť vrstvy tónov sušeného ovocia s korením, ktoré doznievajú ako jemné arómy kávy. Záver je taktiež výrazný a trvá príjemne dlho.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 153.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085208630.

Produkt Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: West Cork Peat Charred, Ballantine´s 40% 3l (kartón), Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša), Ledaig 2007 Over 10 Years Artist #9, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón), Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón), Bushmills 10YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)