Hyde #7 Single Malt Sherry

39,90 

Katalógové číslo: 5391528960378 Kategórií:
Výrobca: HYDE

Popis

Hyde #7 Single Malt Sherry

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hyde #7 Single Malt Sherry

Cena za Hyde #7 Single Malt Sherry je 39.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hyde #7 Single Malt Sherry dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hyde #7 Single Malt Sherry – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391528960378.

Produkt Hyde #7 Single Malt Sherry nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Jameson 40% 1l (holá fľaša), Teeling – Stout Cask 46% 0.7L (kartón), Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša), Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba)