Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore di Cartizze DOCG Dry 11% 0,75L (holá fľaša)

27,15 

Katalógové číslo: 8010719011299 Kategória:

Popis

Tento klenot medzi proseccom sa vyrába z najkvalitnejšieho hrozna. Jemné šumivé biele víno vyrobené z hrozna Glera vypestovaného v oblasti „Cartizze“, malého pozemku o rozlohe približne 110 hektárov, zasadeného do kopcov Valdobbiadene. Morfologické charakteristiky tejto kopcovitej zóny, jedinečná mikroklíma a vystavenie slnečnému žiareniu dávajú vínu vzácnu a elegantnú štruktúru. Jeho ušľachtilá a harmonická sofistikovanosť je výsledkom starostlivej pozornosti počas fermentácie metódou Charmat.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore di Cartizze DOCG Dry 11% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore di Cartizze DOCG Dry 11% 0,75L (holá fľaša) je 27.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore di Cartizze DOCG Dry 11% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore di Cartizze DOCG Dry 11% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8010719011299.

Produkt Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore di Cartizze DOCG Dry 11% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Prosecco Bottega Accademia Green, Peiserhof Sauvignon Blanc Klassik 2019 13% 0,75L (holá fľaša), Hamsik Prosecco Treviso DOC Extra Dry 11% 0,75L (holá fľaša), Hamsik Chardonnay suché 11,5% 0,75L (holá fľaša)