Schlumberger Rosé Ice Seco 11,5% 0,75l (holá fľaša)

18,45 

Katalógové číslo: 90383137 Kategória:

Popis

Zmes Pinot Noir, Zweigelt a Svätovavrineckého. Aromatický chuťový profil zaujme intenzívnou ovocnou vôňou červeného lesného ovocia a jemnou burgundskou notou, sľubuje iskrivý pôžitok. Je príjemné vychutnať si ho s ľadom, no dobre chutí aj čisté.

Má krásnu ružovú farbu s fialovými odleskami. Intenzívna vôňa prekypuje ovocnými arómami lesných bobúľ. Svieža, šťavnatá a dlhá chuť oplýva s jemnými burgundskými tónmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Schlumberger Rosé Ice Seco 11,5% 0,75l (holá fľaša)

Cena za Schlumberger Rosé Ice Seco 11,5% 0,75l (holá fľaša) je 18.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Schlumberger Rosé Ice Seco 11,5% 0,75l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Schlumberger Rosé Ice Seco 11,5% 0,75l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 90383137.

Produkt Schlumberger Rosé Ice Seco 11,5% 0,75l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Bazovinka Víno s Bazovým Kvetom 11% 0,75L (holá fľaša), Prosecco Bottega Accademia Red, Domäne Wachau Grüner Veltliner 2021 Federspiel Classic 12% 0,75L (čistá fľaša), Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT