Schlumberger White Secco 11,5% 0,2L (holá fľaša)

5,90 

Katalógové číslo: 90057021 Kategória:

Popis

Zmes Chardonnay, Pinot Blanc a Rizlingu vlašského. Presvedčí ovocno-sviežim chuťovým profilom a jemným muškátovým tónom. V závislosti od vašich preferencií si White Ice Secco môžete vychutnať čisté alebo s ľadom.

Má zvodnú zlatú farbu. Jemná vôňa oplýva výraznými arómami hrozna. Svieža, hustá a harmonická chuť má jemný muškátový podtón.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Schlumberger White Secco 11,5% 0,2L (holá fľaša)

Cena za Schlumberger White Secco 11,5% 0,2L (holá fľaša) je 5.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Schlumberger White Secco 11,5% 0,2L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Schlumberger White Secco 11,5% 0,2L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 90057021.

Produkt Schlumberger White Secco 11,5% 0,2L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Tajna Rizling Rýnsky 2020, Sandeman Port Ruby, Don Zoilo Pedro Ximénez 15 Y.O. Sherry, Mumm Demi-Sec 12% 0.75L (holá fľaša)