Freixenet Prosecco Superiore DOCG

15,90 

Katalógové číslo: 8410036806446 Kategória:
Výrobca: FREIXENET

Popis

Freixenet Prosecco Superiore DOCG

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Freixenet Prosecco Superiore DOCG

Cena za Freixenet Prosecco Superiore DOCG je 15.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Freixenet Prosecco Superiore DOCG dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Freixenet Prosecco Superiore DOCG – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410036806446.

Produkt Freixenet Prosecco Superiore DOCG nájdete v kategórii

Prosecco - Prosecco je bublinkové víno s pôvodom z Talianska, ktoré sa vyznačuje sviežim a ovocným charakterom. Jeho jemné perlenie a príjemná kyslosť robia z Prosecca ideálny nápoj na osvieženie počas letných dní alebo na oslavu významných udalostí. Tento populárny alkohol sa často podáva ako aperitív alebo spolu s ľahkými jedlami, ako… Podobné produkty: Martini Prosecco Rosé, Mionetto Prosecco DOC, Bottega Moscato Amore, Santa Margherita Prosecco Di Valdobbiadene Superiore Brut DOCG