Primitivo di Manduria Sessantanni 14,5% 0,75L (holá fľaša)

27,60 

Katalógové číslo: 8023354133714 Kategória:

Popis


Ide o jedno z najlepších vín z odrody Primitivo vôbec. Hrozno pochádza z najstarších vinohradov z najlepších polôh v Púlii. Víno zrelo 12 mesiacov v amerických a francúzskych drevených sudoch. Farba je výrazne rubínová, vôňa je veľmi bohatá, a komplexná. Okrem krásneho zrelého džemovitého ovocia sliviek a čerešní nájdeme vo víne aj tóny tabaku a korenia. Telnaté víno, vyzreté a plné taníny s tónmi kakaa, kávy a vanilky tvoria dlhý záver tohoto výnimočného moku.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Primitivo di Manduria Sessantanni 14,5% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Primitivo di Manduria Sessantanni 14,5% 0,75L (holá fľaša) je 27.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Primitivo di Manduria Sessantanni 14,5% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Primitivo di Manduria Sessantanni 14,5% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8023354133714.

Produkt Primitivo di Manduria Sessantanni 14,5% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Laurent Perrier La Cuvée Brut 12% 0,75l (holá fľaša), Prosecco Bottega Diamond Pinot Nero, Bazovinka Víno s Bazovým Kvetom 11% 0,75L (holá fľaša), Tajna Cabernet Franc rosé 2022