Glenlivet Founders Reserve 40% 0,7l (kartón)

30,95 

Katalógové číslo: 5000299609347 Kategória:

Popis

Na skutočné zachytenie podstaty vízie Georgea Smitha bola The Glenlivet Founder’s Reserve vytvorená pomocou časovo uznávaných metód destilácie, ktoré predstavil tak dávno. The Glenlivet Founder’s Reserve je vyrobená z vody z rovnakých krištáľovo čistých horských potokov a v rovnakom studenom a čistom vzduchu. Je rovnako jemná a ovocná ako whisky, ktorá ako prvá vytekala z pôvodných medených destilačných prístrojov. Tieto jedinečné kotle v tvare lucerny, ktoré navrhol sám Smith, nie sú jedinými dôležitými nástrojmi v našom odkaze. Tradičné dubové sudy, v ktorých whisky zrejeme, dodávajú každej whisky jej charakteristické vlastnosti.
 
Keď George Smith začal destilovať, spoločnosť The Glenlivet nemala žiadne údaje o veku a vybral whisky zo sudov rôznych vekových skupín. Túto slobodu sme replikovali do rezervy The Glenlivet Founder’s Reserve, kde sme vybrali whisky z rôznych tradičných dubových sudov. Potom, aby sa aróma whisky prepožičala modernému vkusu, ich Master Distiller Alan Winchester „oženil“ s výberom starých dubových sudov. Americké dubové sudy po prvom naplnení sú tie, ktoré sa nikdy predtým nepoužívali na vyzretie whisky. Selektívne použitie týchto sudov poskytuje jemnú krémovú sladkosť, ktorá sa harmonicky mieša s jemnými príchuťami a komplexnými ovocnými tónmi, ktoré sú už prítomné.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenlivet Founders Reserve 40% 0,7l (kartón)

Cena za Glenlivet Founders Reserve 40% 0,7l (kartón) je 30.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenlivet Founders Reserve 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenlivet Founders Reserve 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299609347.

Produkt Glenlivet Founders Reserve 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Chivas Regal XV 15YO 40% 0.7L (kartón), Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón), Signatory Knockando 2007 13 Y.O., GIFT