Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

82,80 

Katalógové číslo: 7431008105528 Kategórie: ,

Popis

Tento unikátny skvost navrhol hlavný Maestro Ronero Tomás Cano s jedinečným výberom rumov z Family Reserve (rodinnej rezervy). Je to veľkolepý 20-ročný rum s bohatou komplexnosťou chutí a jemným záverom. Dozrieva prirodzene v sudoch po ,,bourbone“

Má nádhernú intenzívnu medenú farbu. Vo vôni najprv cítiť muškátový oriešok, jamajské korenie a lieskový oriešok meniaci sa na lahodný karamel. Príjemná viskózna chuť je suchá a plná. Má tóny tmavej čokolády, karamelu, pražených orechov a čierneho korenia. Záver je dlhý. Vystupujú v ňom tóny opáleného dubu, vanilky a pražených orieškov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 82.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7431008105528.

Produkt Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: S.B.S Origin Jamaica TECA, Bermudez 12YO Aniversario 40% 0,7l (kartón), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Ron Patridom Selección Exclusiva 12, GIFT

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Santiago de Cuba 25YO Extra Anejo 40% 0,7L (kartón), Angostura 1824 12YO 40% 0,7l (tuba), Legenda Rum 38% 0.7L (darčekové balenie s pohárom), Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)