Ron Centenario Fundacion 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie kožené púzdro)

142,10 

Katalógové číslo: 7441001174124 Kategórie: ,

Popis

Exkluzívna limitovaná edícia Ron Centenario 20YO v koži  pochádza z Kostariky. Ide o zmes jemných rumov, zrejúcich po dobu osem a viac rokov, počas ktorej rum získa svoju jedinečnú a unikátnu chuť. Je jedným z najobľúbenejších rumov, nielen v Kostarike. Prísne tajná receptúra obsahuje špecifický proces miešania a zrenia robí z rumu produkt s prvotriednou kvalitou a neporovnateľnou chuťou. Pred plnením do fliaš sa podrobuje veľmi prísnej kontrole kvality odborníkmi. Tento rum je majstrovským dielom. Jeho pomalý proces starnutia dáva nápoju nezameniteľnú arómu, farbu aj chuť. Má hlbokú farbu jantárovej medi. V chuti korenené orechy, škorica , banánový puding, jemne tabak. V závere pôsobivá dlhá karamelová chuť s jemným dotykom korenia.

Darčekové balenie v koži.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Centenario Fundacion 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie kožené púzdro)

Cena za Ron Centenario Fundacion 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie kožené púzdro) je 142.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Centenario Fundacion 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie kožené púzdro) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Centenario Fundacion 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie kožené púzdro) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7441001174124.

Produkt Ron Centenario Fundacion 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie kožené púzdro) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Ron Centenario 20 Fundation Solera Reserva Especial 40% 0,7l (tuba), The Colours od Rum Edition No. 3, Guyana Uitvlugt 1989, GIFT, Dos Maderas Luxus mini, GIFT, Navy Island Rum – Navy Stenght 57% 0.7L (tuba)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Millonario XO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Ron Centenario 30 Solera Edition Limitada 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Ophyum 23 Solera 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)