Dictador Rima 1 2000 American Oak Cask 43% 0.7L (kartón)

104,95 

Katalógové číslo: 5902670847242 Kategória:
Výrobca: Dictador rum

Popis

Dictador Rima je edícia limitovanej série ročníkových rumov zrených a vyrábaných pod prísnym dohľadom. Hernan Parra – Dictador Master Blender – pokračuje vo svojom majstrovskom diele tvorbou rumov zrejúcich v ,,americkom dube“ dokončovaných v sudoch po ,,portskom“ a ,,sherry“. Rima v španielčine znamená ,,rým“ a rovnako ako možno nájsť dokonalú symbiózu slov v básni, aj vo fľašiach Dictador Rima nájdete dokonalú synergiu chutí a jedinečný degustačný zážitok.

Bohatá a ,,okrúhla“ vôňa prekypuje arómami červených jabĺk, čerstvého ananásu, pomarančovej kôry, figového džemu a jemným nádychom ,,kože“. V chuti očaria sladké tóny medu ,,Manuka“ a včelieho peľu prelínajúce sa s tónmi čerešňového džemu, červených jabĺk a nádychom kože na konci. V závere vystupujú jemné tóny kávy a karamelu so štipkou kakaového prášku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Rima 1 2000 American Oak Cask 43% 0.7L (kartón)

Cena za Dictador Rima 1 2000 American Oak Cask 43% 0.7L (kartón) je 104.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Rima 1 2000 American Oak Cask 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Rima 1 2000 American Oak Cask 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847242.

Produkt Dictador Rima 1 2000 American Oak Cask 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Privateer Navy Yard 4 Y.O., El Ron Prohibido Solera 15 40% 0,7l (holá fľaša), Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša), Trois Rivieres Vieux Cuvée du Moulin 40% 0,7l (kartón)