Finlaggan Original Peaty 40% 0,7l (holá fľaša)

25,45 

Katalógové číslo: 5024720350004 Kategórie: ,
Výrobca: Finlaggan

Popis

Finlaggan Original Peaty je škótska single malt whisky destilovaná jedným z liehovarov na ostrove Islay, ale ktorým, je opradené skutočným tajomstvom známe len niekoľkým. Táto whisky je pomenovaná po ruinách pevnosti Finlaggan. Bola postavená v 13. storočí a slúžila ako dom Pána ostrovov a  taktiež rodu MacDonald. Nachádza sa na malom ostrove Eileen Mor v Loch Finlaggan. Zbúraná bola v 15. alebo 16. storočí.

Finlaggan má svetlú jantárovú farbu: Vo vôni je výrazná rašelina, dym, popol, mokré bahno, slaná voda, sladké cereálie, pálené toasty, banán, ananás, jablkový ocot, med, citrón, karamel, aníz a sladké drievko. Chuť je horko-sladká s tónmi sladkého jačmeňa, studeného dymu, mokrej trávy, popolu, spáleného dubu, banánu, vanilky, korenia, muškátového orieška. Záver je stredne dlhý a  jemne sladký s horkosťou v závere.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Finlaggan Original Peaty 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Finlaggan Original Peaty 40% 0,7l (holá fľaša) je 25.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Finlaggan Original Peaty 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Finlaggan Original Peaty 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5024720350004.

Produkt Finlaggan Original Peaty 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Dalwhinnie Winter´s Gold 43% 0,7L (kartón), Whyte & Mackay Triple Matured, Lagavulin 16YO 43% 0,7l (kartón), Signatory Whitlaw 2014 Very Cloudy, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Ardbeg Corryvreckan 57,1% 0,7l (kartón), Mars Cosmo Manzanilla Sherry Cask Finish, GIFT, Oban 14YO 43% 0,7l (tuba), Dalmore 18YO 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta)