Amrut Fusion 50% 0,7l (tuba)

45,90 

Katalógové číslo: 8901193004122 Kategórie: ,

Popis

n Amrut vyrába whisky prevažne určenú na zahraničné trhy.
n Pálenicu založili v roku 1948, pôvodne s úmyslom zásobovať indické vojsko cenovo dostupným alkoholom.
n Odvtedy však v liehovare neustále pracovali na kvalite, takže súćasné výrobky bez problémov obstoja v medzinárodnej konkurencii.
n Whisky „made in India“ sa v prípade Amrutu riadi škótskymi vzormi.
n Pokiaľ ide o ingrediiencie, tak sa za osvedčenú považuje škótsky slad z jačmeňa sušeného dymom z rašeliny, ktorá sa – a práve v tom je jedinečnosť tejto whisky -, mieša s indickým jaćmeňom.
n Voda pochádza z ú
pätí Hilalájí a svoje zohráva aj tropická klíma, vďaka ktorej whisky v dubových sudoch zreje rýchlejšie.

n

n Amrut v preklade znamená nápoj bohov alebo nápoj života.
n Amrut Fusion má čerstvo okorenenú arómu s mierne ovocnými tónmi v pozadí. Chuť je veľmi ostrá a výrazná, môžeme cítiť vanilkovú sladkosť so stopou ovocia, kokosové plátky a náznak včelieho vosku. Záver pridáva kávovú nahorklosť. Tretia najlepšia whisky sveta v roku 2010 a zároveň najlepšia indická whisky roku 2010.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Amrut Fusion 50% 0,7l (tuba)

Cena za Amrut Fusion 50% 0,7l (tuba) je 45.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Amrut Fusion 50% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Amrut Fusion 50% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8901193004122.

Produkt Amrut Fusion 50% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Johnnie Walker Black Label 40% 0,7l (kartón), Ben Nevis 2016 5 Y.O. Whisky of Mystery, Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón), Signatory Knockando 2007 13 Y.O., GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jim Beam 40% 1l (holá fľaša), Jack Daniel´s Music Box 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), That Boutique-y Whisky Company 12 Dram Set Collection 2021, GIFT