Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT

225,00 

Katalógové číslo: 505966830036 Kategórií:
Výrobca: BUSHMILLS

Popis

Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT

Cena za Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT je 225 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 505966830036.

Produkt Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT, Teeling Single Pot Still, GIFT, West Cork Bog Oak Charred, Tullamore D.E.W. 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)