Glenfiddich 15 40% 0,7l (tuba)

43,20 

Katalógové číslo: 5010327325125 Kategória:

Popis

 

Na vysvetlenie tradície našej rodiny v oblasti inovácií je náš 15-ročný výraz vytvorený technikou propagovanou naším sladovým majstrom a jeho teplé, korenené príchute sú transformované alchýmiou Solera Vat. Zrela v dubových sherry sudoch a nových dubových sudoch. Whisky je zušľachtená v našej jedinečnej Solera Vat, veľkej dubovej vare inšpirovanej sherry vinármi Španielska a Portugalska. Náš Solera Vat, ktorý sa nikdy nevyprázdňoval a od roku 1998 bol vždy napoly plný, je zavŕšením zvedavých myslí a priekopníckeho ducha našej rodiny. Tiež je tajomstvom tejto whisky a stáva sa prvou 15-ročnou whisky, ktorá sa dostala do prvej desiatky najpredávanejších single malt.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenfiddich 15 40% 0,7l (tuba)

Cena za Glenfiddich 15 40% 0,7l (tuba) je 43.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenfiddich 15 40% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenfiddich 15 40% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327325125.

Produkt Glenfiddich 15 40% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Chivas Regal 12YO stojan 40% 4,5l (darčekové balenie s kolískou), Ardbeg Uigeadail 54,2% 0,7l (kartón), Nikka Miyagikyo MINI by Dramroom, Ole Smoky Hunch Punch