Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón)

156,15 

Katalógové číslo: 5902670847426 Kategórie: ,
Výrobca: Dictador rum

Popis

,,Dictador Párrafo“
Limitovaná edícia ročníkov, ktoré vybral a vytvoril osobne ,,Dictador Master Blender“ Hernan Parra. Tento kus dlhoročnej práce priniesol ovocie – kolekciu vynikajúcich rumov zrejúcich v sudoch z amerického dubu po ,,sherry“ a portskom. Vynikajúca kvalita rumov tejto série je dôkazom remeselnej zručnosti rodiny Parra a ich viacgeneračných skúseností.

Vôňa tohto rumu pripomína starý zaprášený nábytok z dubového dreva, čerstvý zázvor, biele kvety a tropické ovocie. Nádych limetkovej kôry jej dodáva extra energiu a tóny citrónovej trávy hĺbku. Chuť je vynikajúco vyvážená – charakteristický je pre ňu zrelý banán, klinčeky, sladký čaj, céder a včelí peľ. Dotyk červeného čili dodáva dĺžku a charakter. Zakončenie sa prelína z dubového korenia do opečeného marshmallow a do sýteho ovocného koláča.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón)

Cena za Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón) je 156.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847426.

Produkt Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7l (kartón), Pusser’s Rum Blue Label, Bellamy’s Reserve Jamaica Pot Still Rum, Arhumatic Thym Citron – Gingembre

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Mini Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,05 (holá fľaša), Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón), Dictador Jerarquia 1981 Bourbon Cask 43% 0,7L (kartón), Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón)