Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask 40% 0.7L (tuba)

79,05 

Katalógové číslo: 7406293000087 Kategória:

Popis

Posledný ,,prírastok“ do kolekcie Rare Blend – špeciálny výber z dynamicky zrejúcich rezerv rumov Botran bol starostlivo ručne zozbieraný a dokončený v starých francúzskych sudoch po bielom víne, čím sa vytvorila jedinečná a exkluzívna zmes. Je to dokonalé vyjadrenie majstrovstva vytvoreného ako pocta jedinečnosti dynamického procesu starnutia. Do fliaš sa rum plní vo svojej prirodzenej podobe – nefarbený a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachoval svoj bohatý aromatický profil.

Zmes tých najlepších extra starých rumov z rumových rezerv rodiny Botran zrejúcich v sudoch po americkej whisky, španielskom a portugalskom fortifikovanom víne, opálených sudoch po americkej whisky a vo francúzskych sudoch po bielom víne.

Má krásnu svetlomahagónovú farbu s medeným odleskom. Vo vôni očaria ovocné arómy jabĺk a marhúľ s jemným medovo-citrusovo-drevitým závanom. V chuti sa prelínajú tóny opečeného dreva s jemnými ovocnými tónmi jabĺk a marhúľ s jemným medovo-citrusovým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask 40% 0.7L (tuba)

Cena za Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask 40% 0.7L (tuba) je 79.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask 40% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask 40% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7406293000087.

Produkt Botran Rare Blend Vintage French Wine Cask 40% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Ron Centenario 7 Anejo Especial 40% 0,7l (holá fľaša), Diplomatico Reserva Exclusiva 40% 0,7l (darčekové balenie plechový kufrík), Goslings Family Reserve Bermuda, GIFT, Ron Patridom Gran Reserva