Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón)

28,55 

Katalógové číslo: 8108e7580d35 Kategórie: ,
Výrobca: Relicario

Popis

Výsledok unikátnej kombinácie 5 a 10 ročných rumov. Má tmavo jantárovú farbu plnú čistoty a transparentnosti s výraznými jasnými zábleskami. Vo vôni cítiť jemne sladké tóny pripomínajúce vôňu sušených sliviek a zrelého hrozna zakončené dubovými arómami. Chuť je dobre vyvážená, kde vyniká mierne citeľná sladkosť v kombinácii s tónmi vanilky, dubového dreva a suchých sladkých mandlí v závere.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón)

Cena za Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón) je 28.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8108e7580d35.

Produkt Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Ron Patridom XO, GIFT, La Maison Du Rhum No.4 Salvador 2011, GIFT, Gosling’s Black Seal 40% 1.0L (čistá fľaša), Hampden 5 Y.O. 2016 HLCF Magnum Series #1, GIFT

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša), Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón)