Albert Michler Single Cask Demerara 2010, GIFT

79,00 

Katalógové číslo: 8595198855447 Kategória:
Výrobca: ALBERT MICHLER

Popis

Albert Michler Single Cask Demerara 2010, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Albert Michler Single Cask Demerara 2010, GIFT

Cena za Albert Michler Single Cask Demerara 2010, GIFT je 79 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Albert Michler Single Cask Demerara 2010, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Albert Michler Single Cask Demerara 2010, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198855447.

Produkt Albert Michler Single Cask Demerara 2010, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande, Rum Facundo Exquisito, GIFT, Captain Morgan Dark Rum 40% 0,7l (holá fľaša), Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón)