El Loro Ron Gran Reserva 40% 0.7L (tuba)

31,05 

Katalógové číslo: 8438001407313 Kategória: ,
Výrobca: RF Distribution

Popis

Zmes rumov z Dominikánskej republiky a Kuby, zrejúca v bývalých sudoch po Bourbone, dokončená zrením v sudoch po ,,sherry“ v španielskom Katalánsku po dobu 7 mesiacov.

Krásna tmavá jantárová farba s jemnými medenými iskrami. Vo vôni cítiť ľahké tóny ,,sherry“, vanilku a jemnú trstinovú sladkosť. V chuti dominujú vyvážené drevité arómy prelínajúce sa z vanilkou a karamelom. Záver je okrúhly a elegantným dozvukom sladkých mandlí a sherry.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí El Loro Ron Gran Reserva 40% 0.7L (tuba)

Cena za El Loro Ron Gran Reserva 40% 0.7L (tuba) je 31.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o El Loro Ron Gran Reserva 40% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. El Loro Ron Gran Reserva 40% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8438001407313.

Produkt El Loro Ron Gran Reserva 40% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Ron Quorhum 30 Aniversario 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi), Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Mhoba Franky’s Pineapple, Plantation Barbados Grande Reserve 40% 0,7L (holá fľaša)

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), Emperor Sherry finish 40% 0,7L (kartón), Rhum J.M. Tres Vieux Agricole XO 45% 0,7L (kartón), Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša)