Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

156,65 

Katalógové číslo: 5010494574272 Kategórie: ,

Popis

Inšpirovaný jednoduchým pôžitkom, ktorý nájdete v šálke kávy, prichádza špirálovitá explózia chuti The Signet, so šumiacim korením a návalmi horkej mokky zjemnenej hladkým karamelom. Zamatový výbuch chutí inšpirovaný espressom. Keď si Dr. Bill, voľnomyšlienkársky riaditeľ Whisky Creation, vychutnával šálku svojej obľúbenej jamajskej kávy Blue Mountain, prvýkrát ho napadla myšlienka Signet. Jeho myseľ sa odrazu ,,naplnila‘‘ mokka arómami, na ktoré nemohol zabudnúť. Signet začína vzácnym sladovým destilátom, ktorý sa vyrába len raz za rok v destilačných prístrojoch s vysokou výškou. V priebehu rokov jeho tvorcovia zmierňujú jeho silu vzácnymi sudmi, v ktorých zrie. Vyberajú sudy z panenského opáleného dubu pre korenisté tóny. Buď po bourbone na dosiahnutie krémovej textúry alebo po sherry pre sladkosť. Všetko je vyvážené jednou z najstarších whisky, ktorú liehovar vlastní. Výsledok? Zamatová explózia chutí. Výbuchy horkej mokky, šumivého korenia a vlny tmavej čokolády zjemnené hladkým karamelom. Jedinečná whisky, ako ste ju ešte nikdy neochutnali. Vo vôni sa káva, zázvor a škorica pretavia do tónov tmavej čokolády a tiramisu s tmavým karamelom prechádzajúce skryštalizovanou pomarančovou kôrou a bohatým ovocným koláčom. V chuti je cítiť, ako zamatová explózia praskajúceho korenia víri okolo horkej mokky, tmavej čokolády, pražených lieskovcov a jemného karamelu. V závere sa mokka a korenie snúbia s cappuccinom a amarettom.  

Ocenenia:
WWA 2020 GOLD
LUXURY MASTERS 2020 GOLD
SFWSC 2020 SILVER
NYISC 2020 DOUBLE GOLD
ISC 2020 GOLD
WWA 2019 SILVER
SFWSC 2019 DOUBLE GOLD
IWSC 2019 GOLD
ISC 2019 GOLD

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 156.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010494574272.

Produkt Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Edradour 1999 21 Y.O. Barolo Cask Finish, GIFT, Auchentoshan 12YO 40% 0,7l (kartón), Octomore 13.1 5YO 59.2% 0.7L (tuba), Togouchi 15YO WHISKY 43,8% 0,7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jack Daniel´s v plechu 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Bunnahabhain 12YO 46,3% 0,7l (tuba)