Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi)

27,95 

Katalógové číslo: 5055966800138 Kategórie: ,

Popis

Pôvodný recept sa datuje do obdobia pred prohibíciou. Keďže ide o kombináciu ich vlastnej ,,single malt“ whiskey a ľahšej obilnej whiskey, je pre ňu charakteristická bohatá, hladká, hrejivá chuť. Bushmills Original je hladká a všestranná trikrát destilovaná zmes. Prístupná whisky, ktorá zreje v sudoch po ,,bourbone“ a ,,sherry“, vďaka čomu v nej cítiť tóny čerstvého ovocia a vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi) je 27.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5055966800138.

Produkt Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón), Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel´s s kolískou 40% 1,5l (darčekové balenie s kolískou), Kilchoman 100% Islay 12th Edition, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Speyburn 10YO 46% 1,0L (kartón), Ballantine´s 17YO 40% 0,7l (kartón), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Bowmore 15YO 43% 0,7l (kartón)