Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba)

79,95 

Katalógové číslo: 8588008021491 Kategória:

Popis

Hĺbka a komplexnosť tejto whisky, ktorá je výsledkom 16-ročného zrenia v kombinácii so sudmi z amerického dubu a najlepšími sudmi po ,,sherry“, jej dodáva teplé a ovocné tóny obohatené o pútavo korenistú sladkosť. Farba pripomína zlatý jantár. Vo vôni cítiť bohatú vôňu kvetov a sladkej hrozienkovej arómy s korenistým orieškom. Chuť je hladká a plná so sladkou kvetinovou a korenistou arómou s tónmi slivky a jemného dubu. Záver je dlhý, teplý, ovocno-korenistý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba)

Cena za Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba) je 79.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008021491.

Produkt Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel´s Master Distiller No.3 43% 1,0L (kartón), Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (tuba), Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón), West Cork Calvados Cask