Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (tuba)

53,05 

Katalógové číslo: 5055807400312 Kategória: ,

Popis

Pálenica Bruichladdich vznikla ako sa povie „od stola“ na podnet rodiny Hrveyovcov z Glasgowa.

Keď ju v roku 1881 otvorili, išlo o najmodernejšie zariadenie v tom čase, a to, že muselo ísť naozaj o pokrokové veci, svedčí aj to, že mnoho častí sa používa dodnes.

V roku 1929 bola pálenica zatvorená, aby ju opäť otovorili v roku 1936 a výmene niekoľkých majiteľov ju opäť zatvorili na obdobie rokov 1993 až 2000.

V roku 2012 prešla pálenica, ktorá si celý čas zakladala na svojej nezávislosti do rúk Rémy Martin.

Bruichladdich vyrába svoje whisky z biojačmeňa a z jačmeňa z ostrova Islay.

Vo vysokých kotloch sa rodia čisté, elegantné destiláty, ktoré následne zrejú v klasických sudoch, ale aj v sudoch po sherry.

Od roku 2003 má Bruichladdich svoje vlastné plniace zariadenie, takže výrobný proces od začiatku až po fľašovanie prebieha na jedinom mieste.

Základom Classic Laddie nie je recept vytesaný do kameňa, ale destilačná filozofia. Nie je záujem o konzistenciu alebo uniformitu, namiesto toho – z roka na rok – rozmanitosť a pôvod jačmeňa plus neustále sa rozširujúca ponuka sudov zaručuje, aby sa v sklade vyvinula sada chutí. Každá várka Classic Laddie bude od prírody jedinečná a jemne odlišná, ale nakoniec je to Head Distiller, ktorý zostavuje tento blend našich najlepších whisky, aby predviedol klasický, kvetinový a elegantný štýl domu Bruichladdich.

Balené v darčekovej tube.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (tuba)

Cena za Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (tuba) je 53.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5055807400312.

Produkt Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Redbreast 15 YO 46% 0,7l (kartón), Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša), William Lawson’s 40% 0,7l (holá fľaša), Jack Daniel´s v plechu 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Royal Salute 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Glenfarclas The Family Casks 1977 Summer 2022 45.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón), Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)