Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón)

44,30 

Katalógové číslo: 5060193841625 Kategória: ,
Výrobca: Glenglassaugh

Popis

Glenglassaugh Evolution je vytvorená zrením v jedinečej kombinácii najlepších ručne vyberaných sudov z Tenessee whisky sudov z prvého plnenia. Výraz tohto nápoja ukazuje obrovský hlboký charakter a jemnosť – harmonickú kombináciu whisky a duba. Vôňa: Zvodná sirupová kombinácia sladkého jačmeňa, jemného ananásu a mazľavej vanilky. Silný korenistý dub a karamelizovaná hruška zahreje nos. Farba: Čerstvo vyťažené zlato. Chuť: Živá kombinácia klasických dubových korenín a delikátne jemného ovocia obklopená vlnami vôní vanilkových strukov.

Balené v darčekovej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón)

Cena za Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón) je 44.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060193841625.

Produkt Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Paddy v plechu 40% 0,7l (tuba), Signatory Caol Ila 2013 Very Cloudy, GIFT, Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón), Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Bowmore 12YO 40% 0,7L (kartón), Dalwhinnie Winter´s Gold 43% 0,7L (kartón), Royal Salute 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)