Bombay Sapphire English Estate (Jardin Anglais) 41% 0,7L (kartón)

19,15 

Katalógové číslo: 7640175741662 Kategória:

Popis

Užite si tento gin s čerstvo vylisovanou citrónovou šťavou, tonikom alebo zázvorovým pivom, množstvom ľadu a vetvičkou mäty, aby ste zachytili skutočnú podstatu osvieženia a anglického vidieka. Vyrobený s rastlinami pochádzajúcimi z anglického vidieka a destilovaný prostredníctvom nášho jedinečného postupu infúzie v liehovare Laverstoke Mill v Hampshire.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bombay Sapphire English Estate (Jardin Anglais) 41% 0,7L (kartón)

Cena za Bombay Sapphire English Estate (Jardin Anglais) 41% 0,7L (kartón) je 19.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bombay Sapphire English Estate (Jardin Anglais) 41% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bombay Sapphire English Estate (Jardin Anglais) 41% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7640175741662.

Produkt Bombay Sapphire English Estate (Jardin Anglais) 41% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Bulldog Gin 40% 0,7L (holá fľaša), Frederic Kafka Pink Gin, Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Bombay Sapphire 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)