Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša)

24,15 

Katalógové číslo: 854745000104 Kategórií:
Výrobca: Ungava

Popis

Šesť vzácnych rastlín, ktoré rastú v arktickej tundre, ovplyvňuje výnimočnú chuť a farbu charakteristickú pre tento gin. Gin divoký ako Arktída.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša) je 24.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 854745000104.

Produkt Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Caorunn Raspberry Gin 41,8% 0,5L (holá fľaša), Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Citadelle Gin Original, Malfy Gin Rosa