Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša)

27,60 

Katalógové číslo: 4710085225408 Kategória:

Popis

Po 10 rokoch výroby whisky chcel kavalanský master blender Ian Chang vyskúšať namixovať gin. Je sviežujúi a elegatný. Zostal verný štandardným bylinným výťažkom borievky, anízu a koriandra do ktorého zahrnul aj chute Yilan (oblasť, kde sa vyrába Kavalan), v ktorej nájdete kumquat kôru, sušené hviezdicové ovocie, pomarančový kvet, kvetné lístky, citrusová šťava. Gin je filtrovaný aktívnym uhlím, trojnásobne destilovaný.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša) je 27.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085225408.

Produkt Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Pink 47 47% 0,7L (holá fľaša), Mom God Save The Gin 39,5% 0,7l (holá fľaša), Jinzu Gin 41,3% 0,7l (holá fľaša), Bathtub Old Tom Gin 42,4% 0,5L (holá fľaša)