Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 8414771864907 Kategória:

Popis

Gin inšpirovaný Indickými súrodencami. Je vyrábaný tradičnou metódou, ale neskôr 2 roky zreje v sudoch z amerického bieleho dubu, kde pred ním prebývala španielska brandy. Vďaka zázvoru, grepu a lékorici je krásne aromatický. Chuť je jemná.
nJe vyrobený v limitovanej edícii iba 5000 fliaš ročne, takže nezmeškajte možnosť ho ochutnať. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8414771864907.

Produkt Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Beefeater Pink 37.5% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Beefeater 40% 1,0L (čictá fľaša), The Gin Box World Tour Edition, GIFT, Pink 47 47% 0,7L (holá fľaša)