Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

339,90 

Katalógové číslo: 8588007138527 Kategórie: ,

Popis

Táto limitovaná edícia šampanského Armand de Brignac v kovovej zelenej fľaši je poctou majstrom profesionálneho golfu. Rovnako ako Gold Brut sa vyrába z 3 známych odrôd hrozna Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier z oblasi Montagne de Reims, Cote des Blancs a Vallee de la Marne.

Balené v darčekovej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) je 339.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138527.

Produkt Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Hamsik My Spritz 8% 0,75l (holá fľaša), Prosecco Bottega Accademia Green, Peiserhof Sauvignon Blanc Klassik 12,5% 0,75L (holá fľaša), Schlumberger White Secco 11,5% 0,2L (holá fľaša)

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec Champagne 12% 2×0,75L (darčekové balenie s pohármi), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12,5% 0,75L (darčekové baleni ekazeta), Veuve Clicquot Rose Brut 12,5% 0,75l (darčekové balenie kazeta), Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón)