Babich Sauvignon Blanc 2021 Marlborough 13% 0,75L (čistá fľaša)

Katalógové číslo: 9414603401101 Kategória:

Popis

n

n

n
n Rodina Babich vyrába víno na Novom Zélande od roku 1916, vďaka čomu je najskúsenejším rodinným vinárstvom na Novom Zélande. S najmenej tromi generáciami inovácií, úspechov a excelentnosti vo výrobe vína rodina tvrdí, že to nie je len vášeň, živobytie a budúcnosť. Je to spôsob života. Pestovanie viniča na vzdialenom Novom Zélande a potom trpezlivá výroba vína náročným spôsobom – s víziou, vynaliezavosťou, dômyselnosťou a skutočným remeslom. Babich má vinice v tých správnych oblastiach a aj preto vždy vypestuje tie správne odrody. Ich cieľom je udržateľne vyrábať vína, ktoré sú štýlové, rafinované a ľahko sa pijú. Vinárstvo Babich potešilo milovníkov vína po celom svete. Po ich úspechu – namiesto toho, aby sa stali korporáciou bez tváre – aj po storočí bolo ich víziou jednoducho zdieľať vášeň prostredníctvom trpezlivosti, skúseností a staromódnej múdrosti. Všetko preto, aby mohli viesť štýl a vývoj udržateľne pestovaného a vyrábaného novozélandského vína aj ďalších 100 rokov. Rodinný podnik Babich vždy razil ideu ,,viac dávať, menej brať“. Je to silná, ale jemná filozofia, ktorá ich už desaťročia vedie k tomu, aby vyrábali vína s láskou a kvalitne.
n  
n Babich Sauvignon Blanc 2021
n Klasický Marlborough Sauvignon Blanc so všetkými charakteristickými znakmi, ktoré priniesli novozélandské víno na vrchol sveta – udržateľne vyrábané v plnšom, zrelšom a jemnejšom štýle, ktorý sa dobre vyvíja a poskytuje ľahkú piteľnosť. Je čisté, svieže a tropické, s ovocím zozbieraným z niekoľkých viníc nachádzajúcich sa po celom Marlborough. Hrozno z vlastných fariem a vybraných pestovateľov bolo oberané, drvené a lisované v dokonalej zrelosti. Šťava bola fermentovaná v nádržiach z nehrdzavejúcej ocele pri rôznych teplotách, aby sa zachytili čerstvé chute jedinečné pre Marlborough Sauvignon Blanc. Malé percento bolo fermentované divoko, aby sa vytvorila určitá zložitosť podnebia. Po rozsiahlych degustáciách vinármi bolo víno zostavené, jemne vyčistené a fľašované. Vôňa čiernych ríbezlí, mandarínky a grapefruitu vystupuje z pohára a spája sa s komplexnými tropickými tónmi a sladkými bylinkami. Začiatok chuti je svieži a šťavnatý, s vrstvami limetky, mučenky, melónu, čiernych ríbezlí a nádychom červenej papriky v závere. Sladká zrelosť prechádza chuťou, ktorú dokonale dopĺňa pikantnosť – skutočné potešenie. Ideálne sa hodí k akýmkoľvek morským plodom, najmä mäkkýšom.
n  

n

n Ocenenia
n Dvojitá Zlatá Medaila – China Wine & Spirits Awards 2021
n
n Strieborná Medaila – Medzinárodná Súťaž Vín a Destilátov v New Yorku 2021
n
n Strieborná Medaila – Medzinárodná Súťaž Vín a Destilátov v Hong Kongu 2021
n
n Strieborná Medaila – Global Sauvignon Blanc Masters 2021
n  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Babich Sauvignon Blanc 2021 Marlborough 13% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Babich Sauvignon Blanc 2021 Marlborough 13% 0,75L (čistá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Babich Sauvignon Blanc 2021 Marlborough 13% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Babich Sauvignon Blanc 2021 Marlborough 13% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9414603401101.

Produkt Babich Sauvignon Blanc 2021 Marlborough 13% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Veuve Clicquot Yellow Label Brut 12% 0,75l (kartón), Prosecco Bottega Rose Gold, Hamsik CHAMPAGNE Grande Reserve Premier Cru BRUT 12.5% 0,75L (holá fľaša), Freixenet Prosecco DOC