R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set)

20,95 

Katalógové číslo: 8595198804674 Kategórie: ,

Popis

Tri jednoodrodové slivovice ročníka 2010 z vlastného sadu Rudolf Jelínek vo Vizoviciach v jednom balení. Gabrovská, Čačanská lepotica, Hanita – tri odrody sliviek vypestované v sade na Techlove vo Vizoviciach, z ktorých vyrábajú limitované ročníkové 50% slivovice. Ochutnajte 3 výnimočné Vizovické slivovice R. Jelínek z jedného ročníka.

Starostlivý výber ovocia a následné spracovanie surovín tradičnými postupmi na moderných zariadeniach, to je ich základná filozofia. Preto bolo pre nich prirodzené, že v roku 2003 nadviazali na sadovnícku tradíciu svojich predchodcov a začali s výsadbou vlastných sadov. Po piatich rokoch pozbierali prvú úrodu vizovických sliviek a začali tak novú tradíciu – výrobu limitovanej série Vizovickej slivovice. Slivky vždy zbierajú po jednotlivých odrodách a rovnako tak ich aj destilujú. Vďaka tomu Vám dnes môžu ponúknuť výber ročníkových odrodových destilátov z vlastného ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set)

Cena za R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set) je 20.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198804674.

Produkt R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Mini BVD Trnkovica 45% 0,05l (holá fľaša), Marsen Čerešňovica Traditional, R. Jelínek Meruňkovice 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Marsen darčekový set č.4,GIFT

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón), Jelínek Gold Slivovitz 10YO 50% 0,7L (kartón), Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša), R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta)